Відбувся V  з’їзд Політичної партії «Совість України».

На з’їзд прибули  165   делегатів від  обласних  партійних організацій України, АР Крим, м. Севастополь і м. Київ.

Порядок денний роботи  з’їзду:

1. Про політичну ситуацію в країні.

2. Про складання повноважень Голови Політичної партії « Совість України» та переобрання Голови Політичної партії «Совість України».

3. Про внесення змін до Програми Політичної партії «Совість України».

 

Делегати з’їзду заслухали Некряч А.І. – директора Інституту глобалізації та європейської інтеграції Київського міжнародного університету,  доктора політичних наук, делегата з’їзду, яка зробила аналіз політичної ситуації в Україні та вирішили доручити Політичній Раді Політичної партії «Совість України» утворити робочу комісію з розробки Виборчої платформи Партії.

Делегати з’їзду задовольнили прохання Хачатуряна Х.В. про складання ним повноважень Голови Політичної партії «Совість України» за власним бажанням та обрали її Головою Удовиченка Володимира Петровича – міського  голову  м. Славутича, члена правління Асоціації міст України, президента Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів», голову Координаційної ради Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України, доктора економічних наук, лауреата  Державної премії в галузі науки і техніки ім. Вернадського, професора, академіка  двох академій

– Української екологічної та Української муніципальної. Володимир Петрович подякував за довіру і виголосив базові принципи, за якими Партія повинна працювати, серед них:

 розбудова ідеологічної партії;

 побудова децентралізованої моделі держави з розвиненим місцевим самоврядуванням на засадах Європейської Хартії місцевого самоврядування (демократична децентралізована система державного управління, яка базується на самостійності територіальних громад, органів місцевого самоврядування при вирішенні всіх питань місцевого значення; всебічна підтримка муніципального руху в Україні; співпраця з громадськими організаціями та об’єднаннями органів місцевого самоврядування);

 модель розвитку – «ВЛАДА – СОВІСТЬ – ОСВІТА – ТЕХНОЛОГІЇ»;

 національна ідея – Українська державність як основа кардинального підвищення рівня і якості життя людей;

 реалізація Програми Партії завдяки приходу до Верховної Ради України і створення фракції Місцевого самоврядування й освіти.

Відповідні зміни одностайним рішенням з’їзду було внесено до Програми Політичної партії «Совість України».


23 травня 2009 року

м. Київ, вул. Львівська, 49
Тел./факс: (044) 423-1788, E-mail: sovukr@ukr.net
Використовуються технології uCoz © 2010